Kompatybilność

E-nanny, to aplikacja, która potrafi w szybki, łatwy i tani sposób zamienić tradycyjne urządzenia ( komputer, laptop, tablet, smartfon) w tradycyjne i funkcjonalne elektroniczne nianie. Dzięki tej aplikacji możesz z każdego miejsca w domu czuwać nad bezpieczeństwem swojego dziecka, które np. śpi smacznie w pokoiku dziecięcym, bądź bawi się w salonie.

Aplikacja dostępna jest na wszystkie popularne systemy operacyjne. Możesz zainstalować ją na urządzeniach posiadających stacjonarne systemy operacyjne, a więc Windows, Linux, OS X oraz urządzeniach wyposażonych w mobilne systemy operacyjne – Android, Ios.

Aby móc korzystać z aplikacji wystarczy tylko zainstalować na swoim telefonie i np. komputerze aplikację z odpowiednim systemem operacyjnym, następnie zarejestrować się w systemie  i gotowe. Aplikacja e-nanny pomoże Ci sprawować opiekę i czuwać nad bezpieczeństwem Twojego bobasa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>