Prostota działania

Aplikacja e- nanny zamieni Twój telefon, smartfon, komputer czy jakiekolwiek inne mobilne urządzenie w elektroniczną nianię. Co trzeba zrobić, aby za pomocą mobilnych urządzeń móc kontrolować sen, zabawę, bezpieczeństwo naszych pociech, kiedy są poza zasięgiem naszego wzroku?

Procedura przekształcenia jest bardzo prosta. Na początku należy wybrać dwa dowolne urządzenia mobilne i upewnić się, że mają one stałe połączenie z Internetem, a na ich wyposażeniu są takie narzędzia jak: głośniki bądź słuchawki i mikrofon. Jeżeli tak, to śmiało można przystąpić do procesu instalacji i użytkowania.

Aby zainstalować aplikację e-nanny na swoim telefonie, komputerze itp. należy wejść na stronę internetową e-nanny.pl, wybrać dla siebie odpowiednią wersję programu i zainstalować ją na wybranych przez siebie urządzeniach mobilnych. Kiedy aplikacja jest już zainstalowana, to należy się zarejestrować lub zalogować- jeżeli procesu rejestracji dokonaliśmy wcześniej.

Ostatnim krokiem jaki należy wykonać jest uruchomienie odpowiednich trybów, tj. trybu „rodzic ” i trybu „dziecko”. Urządzenie z trybem „dziecko” należy ustawić w bezpiecznym miejscu w pobliżu malucha, a to z trybem „rodzic” zabrać ze sobą. I to już koniec, aplikacja jest już gotowa do użycia!

E-nanny to aplikacja, dzięki której będziesz mógł czuwać nad bezpieczeństwem swojego maluszka przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca w domu i nie tylko. E-nanny zapewni bezpieczeństwo każdemu dziecku i uspokoi nerwy rodzica!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>